Akorda Onderwijsdienstverlening heeft zich door jarenlange ervaring kunnen ontwikkelen tot een specialist op het gebied van dienstverlening in het onderwijs administratie onderwijsbureau
Home Info Info werkgever Invoering persoonsgebonden nummer

Invoering persoonsgebonden nummer

Afdrukken
Alle basisscholen worden de komende tijd door PGNPO ingepland om te starten met de aansluiting op BRON, het Basisregister Onderwijs. Vanaf dat moment doet u alleen nog zaken met de BRON-organisatie. Zodra u begint met de Aansluiting op BRON biedt BRON ondersteuning bij het correct uitwisselen van de gegevens uit uw leerlingenadministratie. U ontvangt bijvoorbeeld een stappenplan waarin alle stappen beschreven staan en u kunt terecht op de website van BRON, met onder andere een uitgebreide kennisbank.

Samen met u wordt de voortgang van de uitwisseling van uw school gevolgd, met als doel dat uw school binnen 10 weken voor BRON is gekwalificeerd. Ook uw bestuur wordt geïnformeerd over de voortgang. Maandelijks krijgt u via de Nieuwsbrief BRON actuele informatie.

Na uw kwalificatie voor BRON wisselt u tweewekelijks mutaties uit met BRON. Als u ervoor zorgt dat uw leerlinggegevens correct in BRON staan, is uw school helemaal klaar voor bekostiging op basis van het persoonsgebonden nummer. De reguliere bekostiging zal vanaf 1 oktober 2010 gebaseerd zijn op de gegevens in BRON. De bekostiging van uw leerlingen met ambulante begeleiding wordt al binnen 2 weken nadat uw school is gekwalificeerd voor BRON, gebaseerd op de gegevens in BRON.